П Р О  Н А С

www.car-tuning.ua - Це тюнінг Вашого автомобіля.

На головну

            

 

           Компанія “CAR-TUNING” працює на ринку України з 1996 року. Знаходиться у місті Львові. Протягом шести років пріоритетним напрямком фірми було інсталяційна робота. Нами було виконано інстиляції декількох автомобілів які успішно виступали на різноманітних змаганнях по звуку, інстиляції та тюнінгу в Україні та за її межами. Автомобіль Renault Laguna був у 2005 неодноразовим переможцем в SPL у класі експерт за версіями IASCA та EMMA .
 

     

 

        Починаючи з 2002 року ми почали розвиток тюнінгу у нашому місті. Акцент компанії поставлено на аеродинамічні обвіси, оптику, випускні системи, решітки, легко сплавні диски, дефлектори вікон, декоративне оздоблення салону.

      Фірма представляє продукцію відомих світових виробників на території України. Ця продукція представлена на ринку Європи понад 15 років. Займається виробництвом аеродинамічних обвісів, порогів, дефлекторів, спойлерів, бровок, бленд та інших різноманітних елементів зі скловолокна. Гарантія від виробника 2 роки.

       Представляємо продукцію компанії "CZUPRYNA" - виробника бровок, бленд, порогів, спойлерів з пластику (ABS) а також найбільшого асортименту металевих  решіток у Європі. Гарантія якості 5 років.

       Наша фірма – офіційний представник відомої Польської компанії "VIP". Ця компанія виготовляє декоративне оздоблення на більше як 300 моделей автомобілів. Та представляє 11 колірну  гаму. Також виконуються індивідуальні замовлення власників самих екстравагантних автомобілів та яхт. Гарантія клеючої поверхні 2 роки.

        Постійно оновлюється асортимент компанією " Ulter " – виробника глушників та закінчень до глушників з хромованим напиленням. Виконуємо індивідуальні замовлення. Гарантія на хромовану частину виробу 2 роки.
        Безумовним лідером у продажі на Українському ринку є компанія "HEKO". Ми представляємо інтереси цієї компанії з 2004 року. Висока  якість продукції та помірна ціна зробили всесвітньо відому марку і у нас в країні популярну та поза конкуренцією.

        Представлені нами алюмінієві пороги фірми "AVISA" - швидко знайшли попит як у власників авто так і у власників авто-салонів. Також безліч наклейок, які підкреслюють неповторність вашого авто і приховують незначні подряпини та ушкодження.

       Багато уваги нашою компанією приділяється альтернативній оптиці фірм "FK" та "IN-PRO". Великий попит на цю продукцію та збільшення асортименту  не оминули увагу наших клієнтів.        

        Легко сплавні диски Італійського та Німецького виробництва завжди могли вразити кожного фахівця та любителя елегантного автомобільного взуття.

 

         

 

Компанією розвиваються декілька напрямків роботи.
Продаж товарів через інтернет магазин.

Продаж товарів з торгових магазинів.

Продаж товарів гуртовим клієнтам.

Робота з діллерами автомобілів та салонами по індивідуальним проектам.

Продаж товарів через торгових представників у різних регіонах України.

Будівництво діллерської мережі.

Встановлення представленої продукції.

Власне виробництво продукції зі скловолокна.

 

         Компанія " CAR - TUNING " приймає участь в найвідоміших міжнародних виставках України
( SIA, Автотех,  Експодонбасс ).

 

                         

 

           Наші площі з кожним роком збільшуються. З кожним роком все більше цікавої та якісної продукції хочеться показати нашим клієнтам.

         Щомісяця ми пропонуємо на нашому сайті новинки від наших виробників. Новинки за допомогою прямих поставок презентуються одночасно в Україні та в Європі.

          Велику увагу приділяємо друкованим виданям.   Пріорітетними для нас є профільні  видання
 " Звук і тюнінг " концерну Автоцентр. Великий досвіт менеджерів компанії та дизайнерів допомагає донести інформацію про нашу компанію у самі віддалені куточки України, де незавжди є доступ до інтернету.

 

Для інтернет користувачів ми постійно викладаємо наші інформаційні банери на інший сайтах з метою полегшення пошуку потрібної продукції.

 

 

                                  

 

         Постійно підтримується великий асортимент на складах компанії. Безумовно ми прагнемо як можна швидше доставити нашу продукцію до клієнта. Товар  відправляється щоденно  в  межах України компанією "САТ". Менеджери компанії працюють з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 18.00. На ваші питання відповідає у м. Львові - Ірина Скворцова .З питань співпраці звертайтесь до Романа Глинянського, м. Львів. У спірних питаннях, пропозиціях, скаргах та всіх вище згаданих питаннях - звертайтесь до Олександра Кузьменко.

           Дякую, що дочитали цю інформацію. Маємо надію вона допоможе вам краще ознайомитись з   нашою компанією, її розвитком, пріоритетними напрямками і принесе користь у співпраці та придбанні продукції високого ґатунку.

 

 

www.car-tuning.ua - Це тюнінг Вашого автомобіля.

На головну